Taht Kiralama

16Feb - by sunnetdugunu - 0 - In Organizasyonlar

Taht kiralama, oda süslemeleri, yatağı süsleme, Koltuk süslemeleri ve modelleri.

PADİŞAH TAHTI

Padişah tahtı koltuk veya koltuğu yatağı odası kumaş tüllerle süsleme ve kiralama,yeni çeri askerleriyle taşınması, mehter takımı çağırma, çocuğun yatağı cibinlik gibi süslerle prens prenses koltuk kumaş süslemeleri ve ekipman kiralama hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

KRAL TAHTI

Kral tahtı süsleme ve kiralama sizler için en iyi hizmetleri sunmak için sürekli çalışıyoruz.

PADİŞAH TAHTI KİRALAMASI

Padişahlara layık tahtı kiralama için en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz.

TAHT KİRALAMASI

Taht kiralamasında tahtı padişah tahtı kral tahtı kiralama . Sokak satıcılarımız, pamuk şeker arabası,patlamış mısır arabası,macuncu,Maraş dondurması, şekerlemeler,piyata,osmanlı şerleri,meşale,konfeti, volkan, havai fişek,hizmetinizdeyiz.

SANDALYE KİRALAMASI
Masa sandalye kiralama ve süslemelerimiz, dırape kumaş dekorasyon, balkon,çadır,fuar,stant,sahne, Kiralık masa sandalyelerimiz,kokteyl masası,bistro masası,tül ahşap sandalyeler,sandalye giydirme,pul palet süs,istasyon masası tüllerle şifonlarla fiyonklarla kristal taşlarla incilerle boncuklarla deniz kabuğuyla şamdan,çok çeşitli değişik şamdanlar,masa üstü objeler v ekipmanlarımızın süslme kiralaması ile hizmetinizdeyiz.

KİRALIK SÜSLEMELER

Masa süslemeleri,sandalye süslemeleri,bistro masalar,istasyon masaları (kokteyl masaları) vs…

SÜSLEME KİRALAMA
Nişan evlilik yolunda ilk ciddi adımların atıldığı dönemdir. Gelin ve damat adayların aileleri artık birbiri ile gerçek anlamda tanışma sürecine girmiştir. Nişan törenindeki süsleme ve nişan süsleri ile örnek süslemelerimizi yakından görüp daha detaylı bilgi almak için showrum görselleri ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz.